cilingir numarası
Emniyet Anahtar , Isuzu Anahtar ve Kumanda servisinde, her model Isuzu araç için çözüm üretmekteyiz. Kasko da geçerli  olan Isuzu oto anahtar ve kumandaların kopyalamasını yapıyoruz. İthal Isuzu kumanda kabı, Isuzu immobilizer kumanda tamir ve kopyalaması kendi firmamız tarafından yapılmaktadır. Web sitemizde gördüğünüz ve göremediğiniz tüm anahtar modelleri için bizleri arayabilirsiniz. Dilerseniz Whatsappdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Isuzu Anahtarcı – Emniyet Anahtar

İstanbul Oto Anahtarcı servisi olarak 1984 den bu yana Emniyet Anahtar kalitesiyle Isuzu araç sahiplerine verdiğimiz hizmette, müşteri memnuniyeti öncelikli prensibimizdir. Isuzu Oto Anahtar Kopyalama , Isuzu Oto Kumanda Kopyalama ve Isuzu Kumanda Yenileme Emniyet Anahtar ın esas işidir. Yetkili Anahtarcı olarak İstanbul Sefaköy Merkezli mağazamız da hizmet vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakasında verdiğimiz Isuzu Anahtarcı hizmetinde kilitli kalan aracınız için Isuzu Oto Çilingir hizmetide verilmektedir. Ekip olarak profesyonel ekipmanlarla çalıştığımız için Isuzu Oto kapı açma hizmetinde araç kapı , cam ve kilidine zarar verilmeden açılmaktadır.

Isuzu Oto Çilingir ve Kilit Tamiri

Isuzu Yedek oto anahtarı yaptırmak isteyen müşterilerimize orijinal Isuzu Kumandası kullanarak yapmaktayız.. 2 ve 3 tuşlu Isuzu kumandaları için doğru yerdesiniz. Kaybolan araç anahtar ve kumandalarınız için gerçek çözüm ortağı biziz. Kaybolan Isuzu Oto kumanda veya anahtara ait bigiler araç beyninden silinerek size yeni kumanda ve anahtar veriyoruz. Eski ve yeni model Isuzu araçların kilitleri içinde, Isuzu Kilit değişimi ve Isuzu Kilit tamiri yapmaktayız.